Dobrodružné thrillery

Scott & Rogers

(volná dobrodružná série, jejímiž hlavními hrdiny jsou bývalý voják Denis Scott a archeolog a dobrodruh Eric "Jameson" Rogers)


1. díl - Ztracené město (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2011)

Kameraman Denis Scott se společně s reportérkou Alyson účastní expedice doktorky Donovanové do Ztraceného města - dávného indiánského osídlení, skrytého na srázných úbočích horského masivu Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii. Ihned po příletu na místo se začnou dít zvláštní věci: prudká bouře ruší signál satelitních telefonů, někteří členové týmu za záhadných okolností umírají, navíc se zdá, že se v ruinách starodávného indiánského sídla potuluje něco co je smrtelně nebezpečné a prastaré jako toto místo samo. Expedice bude muset projít Ztraceným městem od jeho nejvyšších míst po nejhlubší jeskyně, aby odhalila odpovědi na otázky, které neustále víří kolem.


2. díl - Srdce Sahary (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2014)

Denis Scott se společně s přítelkyní Alyson vydá proti vlastní vůli na zběsilou honičku za mocným artefaktem, ukrytým tajemným národem Garamantů v hlubinách Sahary. V cestě jim nestojí jenom žoldnéři, sloužící mocné a všehoschopné organizaci, ale i nehostinná poušť, písečné bouře, solná jezera a... cosi krvelačného a děsivého, co přežilo pod jejími písky.


3. díl - Kamenní strážci (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2016)

Posvátné jezero Titicaca se rozlije, tisíce lidí zahynou. Členové vyšetřovacího týmu Jennifer Donovanová a Denis Scott zjištují, že pod hladinou je cosi neobvyklého. Stopy vedou až na tajemný Velikonoční ostrov. Zde se skrývá dávné tajemtví, které je tak mocné, že může obrátit naruby celou historii lidstva. A mnozí, aby je získali, se nezastaví před ničím...


Samostatné romány

Démoni pralesa (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2008)

Expedice profesora Cartera se vydá do neprobádaných oblastí na severu Konga, cílem je vědecky prozkoumat podivný přírodní jev. Členové výpravy spolu s vojáky, které jim přidělila vláda, aby je chránili před útoky povstalců a pašeráků, se vydají do hlubin pralesa. Profesor a jeho přátelé netuší, že jejich ozbrojený doprovod má vlastní záměry. V místech, kam směřují, údajně mají žít bájní tvorové. Souvisí jejich existence s neobvyklým úkazem?


Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode