Thrillery

Samostatné romány

Poslední klíč (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2019)

Do irského cisterciáckého opatství vpadne skupina ozbrojenců a nechá za sebou krvavou spoušť. Masakr zaujme korporaci ECIRE, zabývající se získáváním převratných objevů a technologií. Adam Sager, agent české divize, poznává v jednom z mrtvých mnichů Arthura van den Vaarta, klimatologa, který se roku 1977 údajně ztratil v pralesích Hondurasu. Pátrání po jeho tamních osudech zavede Adama na stopu projektu, který má splnit dávný sen lidstva - zároveň se však může stát jeho nejhorší noční můrou...

E-knihu můžete zakoupit zde.

 

 
 
Démoni pralesa (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2008)
 

Expedice profesora Cartera se vydá do neprobádaných oblastí na severu Konga, cílem je vědecky prozkoumat podivný přírodní jev. Členové výpravy spolu s vojáky, které jim přidělila vláda, aby je chránili před útoky povstalců a pašeráků, se vydají do hlubin pralesa. Profesor a jeho přátelé netuší, že jejich ozbrojený doprovod má vlastní záměry. V místech, kam směřují, údajně mají žít bájní tvorové. Souvisí jejich existence s neobvyklým úkazem?

E-knihu můžete zakoupit zde.

  

Scott & Rogers

(volná dobrodružná série, jejímiž hlavními hrdiny jsou bývalý voják Denis Scott a archeolog a dobrodruh Eric "Jameson" Rogers)

1. díl - Ztracené město (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2011)

Kameraman Denis se společně s reportérkou Alyson účastní expedice do oblasti dávného indiánského osídlení, skrytého na srázných úbočích horského masivu Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii. Hned po příletu na místo se začnou dít zvláštní věci: prudká bouře ruší signál satelitních telefonů, členové týmu se za záhadných okolností ztrácejí, jako by se v ruinách starodávného sídla potulovalo něco smrtelně nebezpečného a prastarého jako tento prostor sám. Expedice bude muset projít Ztraceným městem od jeho nejvýše položených míst po nejhlubší jeskyně, aby odhalila odpovědi na otázky, které neustále víří kolem.

                                                          E-knihu můžete zakoupit zde.

 

 

2. díl - Srdce Sahary (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2014)

 Denis Scott se společně s přítelkyní Alyson vydá proti vlastní vůli na zběsilou honičku za mocným artefaktem, ukrytým tajemným národem Garamantů v hlubinách Sahary. V cestě jim nestojí jenom žoldnéři, sloužící mocné a všehoschopné organizaci, ale i nehostinná poušť, písečné bouře, solná jezera a... cosi krvelačného a děsivého, co přežilo pod jejími písky.

 

 

 

 

3. díl - Kamenní strážci (pod pseudonymem Alec Palmer, Alpress, 2016)

Posvátné jezero Titicaca se rozlije, tisíce lidí zahynou. Členové vyšetřovacího týmu Jennifer Donovanová a Denis Scott zjištují, že pod hladinou je cosi neobvyklého. Stopy vedou až na tajemný Velikonoční ostrov. Zde se skrývá dávné tajemtví, které je tak mocné, že může obrátit naruby celou historii lidstva. A mnozí, aby je získali, se nezastaví před ničím...

E-knihu můžete zakoupit zde.

 

 

 

Vytvořeno službou Webnode