Má videa na youtube

22.10.2017 15:03

Je to už nějaký pátek (dobře, asi půl roku), co jsem si zřídil kanál na youtube. Byl to další krok vedoucí k vlastní propagaci mých knih po tom, co jsem si zřídil web (konec roku 2015) a stránku na facebooku (říjen 2016). Původně jsem myslel, že budu videa zveřejňovat sporadicky, pokud vůbec, ale nakonec se počet videí zastavil na úctyhodných osmi - protože jsem zjistil, že mě je baví natáčet, že se u toho vyblbne určitá část mé osobnosti. Navíc jsem některá z nich ani dopředu neplánoval, vznikla zcela spontánně (například video o Vesmírné asociaci), což bylo příjemně osvěžující. A taky mi to přijde takové osobnější, skrze video máte možnost mě více poznat, pod komentářem či fotkou zveřejněnou na fb si můžete představovat cokoliv. :-)

Pro tento rok už asi žádná nezveřejním (pokud tedy nepřijde něco spontánního), ale příští rok se určitě na nějaké můžete zase těšit. Něco vymyslím. Slibuju. :-)

A ještě drobná rekapitulace:


Démoni pralesa: cesta na pulty knihkupců - v tomto videu vyprávím nejen o své prvotině, ale i o knihách, co mě v dětství ovlivnily.

Jak nemá vypadat autorské čtení - zábavné autorské čtení z Temnoty rodu proběhlo na vánoční besídce mého zaměstnavatele.

Velké Zimbabwe a Démoni pralesa - povídání nejen o hypotetickém pokračování mé prvotiny, ale i o knize "Vesmírné lety ve starověku" od Ericha von Dänikena, která mě hodně ovlivnila.

Hrádek u Podmok - video, v němž hovořím a archeologické lokalitě Hrádek u Podmok.

Vesmírná asociace: info 1 - video, v němž hovořím o čtvrtém dílu ze série space oper o Vesmírné asociaci a také o tom, kolik bude mít série celkem dílů.

Jas kvasaru booktrailer - spíchl jsem booktrailer k novince Jas kvasaru, která v listopadu vyjde v Brokilonu.

Čtvrtý strážce: mé koketování se scénáristikou - video o tom, jak jsem kdysi zkoušel psát scénář a taky o mém životě v obci Podmoky na Havlíčkobrodsku.

Čtvrtý strážce: ochotnická ukázka - odvážil jsem se přehrát úvodní část mého nedopsaného scénáře.

Zpět

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode