Druhá publikace NEMETONU

První kniha NEMETONU (e-bookové zpracování povídky Singularita) už je víceméně úspěšně venku (vyskytl se drobný problém u Palmknih, ale vše je již v řešení), takže je načase představit druhou letošní novinku.
Jak už jsem dříve avizoval, je to nové vydání mého historicko-dobrodružného románu Znamení rodu, který poprvé vyšel v roce 2010 u nakladatelství MOBA. Tehdy byl publikován pod pseudonymem Aleš Pospíchal, myslím, že nyní se bez něho už obejdu.

A o čemže kniha je?

Anglie, léta Páně 1277
Christopher de Glenville, baron z Dartworthu, odjíždí na válečné tažení proti samozvanému waleskému princi Llywelynovi ap Gruffyddovi a svůj hrad zanechává v rukách mladičkého Thomase Stocktona. Ten se záhy dostane na stopu tajemství, které na hradě po návratu ze sedmé křížové výpravy ukryl baronův otec. Je tak mocné, že prý může změnit běh světa. Thomas pozvolna luští tajemné nápovědy, jež ho k němu mají dovést, a postupně se dozvídá o temnotě, která pojí rod jeho otce s rodem Glenvillů. Až příliš pozdě si uvědomuje, že nemůže věřit nikomu. Existují totiž tací, kteří po tajemství velmi touží – a ti se nezastaví před ničím…

Samozřejmostí budou opět formáty pdf, ePub a mobi.

Vytvořeno službou Webnode